NOBLE Ceiling DALI 80

Kód: 266/BIL
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: DirectSigns
4 190 Kč 3 462,81 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jedno z největších svítidel z nové řady Direct smart light. Jedná se o přisazené LED svítidlo NOBLE Ceiling Smart 58W s průměrem kruhu 800mm a světelným tokem 6090 lumenů je alternativou pro ty, co by rádi designové svítidlo NOBLE, ale jsou omezeni výškou stropu nebo jen hledají něco originálního s vysokou kvalitou a nejlepšími možnými komponenty na trhu. Zároveň funguje na platformě DALI a Zigbee 3.0 a je kompaktibilní s celou řadou známých produktů pro chytrou domácnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální svítidlo, jehož design a technické provedení má pro evropský trh registrována česká firma Direct Signs s.r.o.

Jedná se o jedno z prvních svítidel z nové řady Direct Smart light, které pomocí platformy Zigbee 3.0 dokáže komunikovat přes nejznámější brány pro inteligentní domácnost jako jsou Philips Hue a Osram Lightify, ale také s mnoha dalšími jako Amazon Echo Plus, Ubysys G1 Gateway a Dresten Elektronik Raspbee.

Přisazené svítidlo NOBLE Ceiling Smart 80 je vybaveno LED čipy značky Epistar, které jsou navrženy a osazeny tak, aby přes satinový difuzor působily dojmem jednolitého světelného kruhu a odlišily se tak od konkurenčních výrobků, kde jsou viditelné světelné body jednotlivých čipů a ničí se tak luxusní a jednoduchý vzhled svítidla. Čipy Epistar zároveň zajišťují vysokou svítivost a neméně důležitou dlouho životnost tohoto svítidla.

O napájení LED čipů se stará zdroj Osram DALI CONV LI, který zajišťuje krom spolehlivého napájení světelného zdroje i eliminaci nepříjemného blikání světla při svícení, ke kterému opět dochází u většiny ostatních výrobků. Toto blikání není na první pohled většinou viditelné,ale při dlouhém pobytu pod takovým světlem mohou člověka bolet oči nebo hlava. Toto blikání lze ověřit jednoduchým testem: Stačí na svítidlo namířit třeba mobil se zapnutým fotoaparátem.

Toto svítidlo má průměr světelného kruhu 800mm a jeho výška od stropu je necelých 150mm, takže lze použít do opravdu nízkých místností. Instalace je velmi jednoduchá a pohodlná díky systému bajonet, ale vzhledem k tomu, že jde o elektrické zařízení, kde není pouze zástrčka do elektrické zásuvky, tak je nutné apelovat na to, aby instalaci prováděl odborný pracovník.

Svítivost 6090 lumenů zajistí dokonalé prosvětlení při pouhých 58W a neutrální teplotou světla 4000 Kelvinů.

Svítidlo NOBLE Ceiling Smart 80 může svým originálním vzhledem perfektně doplnit moderní interiér domu nebo jen svou vysokou svítivostí prozářit jakoukoli místnost v domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: SMART
Záruka: 2 roky
Výkon: 58 W
LED čip: Epistar
Napájecí zdroj: OSRAM DALI CONV LI
Svítivost: 6090 Lumenů
Teplota světla: 4000 K (Neutrální bílá)
Životnost: 50 000 hodin
CRI: >81
Kompaktibilita: DALI a Zigbee 3.0
Výška: 150 mm
Průměr kruhu: 800 mm
Průměr středového krytu: 270 mm
Materiál: hliník a satin
Úroveň krytí: IP20