O nás

Budiž světlo…

Na začátku byla myšlenka vyrábět si vlastní led osvětlení a osvětlení do interiéru. V dnešní době vzniká spousta e-shopů s nekvalitním a levným led osvětlením z Číny, které se prodává za dvojnásobné ceny. Tato světla zanedlouho přestanou fungovat, svítí všemi barvami i když jste na začátku snili o příjemné modré barvě nebo některé diody přestanou svítit úplně. Vy tak máte led pásek, který co chvíli měníte nebo jej už nikdy znovu nepustíte.

 

Řekli jsme dost

My jsme se rozhodli jít tou složitější cestou, a to navrhnout vlastní led pásky, které nikdy nezhasnou, barvy zůstanou stejné i po pár letech a ta prokletá modrá bude opravdu modrá. 

A tak jsme se vydali přímo do místa, kde vše vzniká. Do činského Shenzenu.

Založili jsme tam firmu a domluvili první kontrakt s tamním výrobcem. Nároky byly opravdu vysoké. Vytvořit ledku s maximální svítivosti, přesnými barvami a ultimátní reststencí (ano, zátěžové testy, které jsme následně prováděli, by se nestyděla ani IKEA) 

 

Nový e-shop

V roce 2019 jsme své portfolio rozšířili i o interiérové a kancelářské osvětlení. Které se ihned začalo těšit velké oblibě. A prodeje raketově stoupaly. Založili jsme e-shop kupledky.cz a začali prodávat naše slvětla i ostatním, kteří ocení kvalitu a chtějí to nejlepší na trhu.